The Mountain – Zombie trička

Originální trička Mountain jsou velmi oblíbené mezi zákazníky teď navíc přichází výrobce těchto realistických triček s řadou, která jistě potěší milovníky hororů, krve, záhrobí a všeho s tím spjaté. Je tu totiž řada triček Zobie. To budete koukat!

Tričko Zombie Apocalypse

Už je to tady, den zúčtování. Všichni vaši blízcí jsou pryč, zbyli jste jen vy. Poslední přeživší a zombie na vás útočí z každé strany. Podlehnete, nebo se dostanete do posledního bezpečného úkrytu.

Tričko s motivem Zombie Apocalypse

Tričko Last Breath

Dávej si velký pozor! Noční procházka a obzvláště kolem hřbitova by mohla skončit špatně. Nikdy nevíš, kde narazíš na nebezpečného zombie.

Tričko s motivem Last Breath

Tričko Zombie At The Door

Je noc a náhle uslyšíš klepání na dveře? Kdo to může být v tuhle hodinu, je první co vás napadne. Krvelačný zombie tě může překvapit, kdykoliv. Neotvírej ty dveře!

Tričko s motivem Zombie At The Door

Tričko Zombie Crash

Klidná jízda autem se může změnit v drama. Náhle vám do cesty vstoupí několik nebezpečných zombie! Co teď? Náraz, nehoda, boj…

Tričko s motivem Zombie Crash


Tričko Zombini

Pokud jde o zábavu, můžeš se na nej obrátit, ale věz, že to nedopadne dobře. Ne nadarmo se mu říká Král mrtvolné zábavy. Je to tak, i on sám nakonec nedopadnul dobře.

Tričko s motivem Zombini