The Mountain – Zvířecí trička

Originální a vskutku unikátní trička Mountain jen tak nikde neseženete. Ojedinělé motivy nádherných zvířat i metoda potisku trika z vás udělá vlastníka trika, které rozhodně nikdo ve vašem okolí nemá. Motivy pochází od amerického výrobce s patentovanou technologií. Jestli vás nějaké tričko zaujme, neváhejte. Tohle v žádném obchodě s běžnou konfekcí nekoupíte.
Všechna trička the Mountain za 899,- 799,- CZK

Tričko Doberman (nové)

Nejen pro všechny milovníky této úžasné rasy, je tady další z mnoha psých motivů velmi oblíbené řady triček Mountain. Je Doberman tvůj oblíbený pes? Tak na co čekáš, to musiš mít!

Tričko s motivem Doberman
Tričko s motivem Doberman

DO OBCHODU

Tričko Ostrich – Pštros

Originální fialové tričko z kolekce Mountain s podobiznou Pštrose. Pro ty co si rádi připomenou, že schovávat hlavu do písku se nevyplácí a je potřeba věci řešit hned, jinak to může špatně skončit. Ale u pštrosa nikdy nevíš, je to trochu bláznivé zvíře 🙂

Tričko Ostrich – Pštros

DO OBCHODU

Tričko Pug – Mopsík 

Malí psík, který spíš chrochtá než štěká. Je ale velmi roztomilí a rád se mazlí. Prostě se mu nedá odolat. Měj oblíbené plemeno Mopsíka stálé u sebe a kup si triko s realistickou podobiznou tohoto psa.

Tričko Pug – Mopsík

DO OBCHODU

Tričko Green Eyes Cat – Bílá kočička

Pro milovníky roztomilích kočiček s bílím kožíškem, které můžete hladit pořád. Patříš mezi ně i ty? Pořiď si realistické tričko značky Mountain s Bílou kočkou, která má nádherně zelené oči.

Tričko Green Eyes Cat

DO OBCHODU

Tričko Yellow Labrador – Žlutý labrador

Pro všechny milovníky psů a této rasy obzvlášť je tu připravené realistické tričko Mountain s Labradorem, které musí mít každý správný chovatel a pejskař. Labrador je jedna z nejoblíbenějších psých ras a teď je i na tričku.

Tričko Yellow Labrador – Žlutý labrador

DO OBCHODU

Tričko Elephant – Slon 

Velké mohutné zvíře má však svojí eleganci. Ten kdo má rozvážný krok, velkou sílu a velmi dobrou paměť tohle originální triko dokáže ocenit a náležitě nosit.

Tričko Elephant – Slon

DO OBCHODU

Tričko Pig – Prase

Roztomilé malé prasátko raději pobíhá jen tak volně, něž aby leželo někomu na talíři. Celý den chrochtá, valí se bahně a papá. Někoho ti to připomíná? Tričko s motivem Pig je opravdu ojedinělé.

Tričko s motivem Pig – prasátko

DO OBCHODU

Tričko White Wolf

Dokonalé zvíře, čistě bílá šelma, dravý vlk z chladné krajiny. Samotář, nebo pán smečky? To už je na vás, jako ho dokážete vnímat. Na tričku se ale vyjímá skvěle.

Tričko s motivem Bílý vlk

DO OBCHODU

Tričko Sweet kitten – Koťe

Malé kotě je natolik roztomilé, že se na něj nedokážete moc dlouho zlobit. Pro všechny obdivovatele malých tigrů je tu úžasné tričko s nevinným koťátkem na přední straně.

Tričko s motivem malé kotě

DO OBCHODU

Tričko Weimaraner – Výmarský ohař

Patříte mezi milovníky psů a obzvláště rasy Výmarský ohař? Tohle tričko musí vlastnit jen milovník zvířete, které je neustále v pohybu, čuchá a hledá!

Tričko Výmarský ohař

DO OBCHODU

Tričko Breakthrough Shark

Dokonale realistické tričko s nebezpečným a dravým žralokem na hrudi, který se dere ven. Jste i vy v životě takový? Nebojíte se žádné výzvy a když je třeba umíte pěkně „vycenit zuby“? Tohle triko jako by bylo stvořené přímo pro vás. Nahání až strach.

Tričko s motivem Žraloka

DO OBCHODU

Tričko Black panther

Černé tričko, které má na hrudi nebezpečného, ale i famozně lstivého Pantera. Noční kočkovitá šelma dokáže být krvelačná možná stejně jako vy. Dominantou trička jsou Panterovi pronikavé oči.

DO OBCHODU

 Tričko White tiger

Triko s motivem Bílého tygra. Krásné majestátní zvíře, které je ovšem velmi nebezpečnou šelmou. Čistě bílí tygr jistě zaujme svým pohledem skrz originální tričko. Může vám zprostředkovaně dodat odvahu a možná pokud to bude nutné zastrašit každého vašeho oponenta.

Tričko s motivem Bíleho tygra

DO OBCHODU

Tričko DJ Caesar – Gorila

Černé tričko s gorilím samcem DJ Caesarem. Na tohodle borce s piercingem nemá ani David Guetta. Buď stejně originální jako Gorilák Caesar a ukož že na to máš. Nezáleží na tom jaký si, ale co umíš.

Tričko s motivem DJ Caesar Gorila

DO OBCHODU

Tričko Lion warrior – Lví bojovník

Lev je silné a krásné zvíře, prostě pán džungle. Lev symbolizuje vytrvalost, sílu a odhodlání. Jste i vy takový? Lev nikdy neuhne z žádného souboje a vždy si jde za tím co chce jen on sám.

Tričko s motivem Lva – Lion warrior

DO OBCHODU

Další Mountain motivy ZDE >>